Intencje mszalne

15 – 22 V 2022

 

V Niedziela Wielkanocna

  7,30  + Zofia Rzepka (2 r. śm.)

  9,00  ++ Wiktoria i Wojciech Raźni

11,00  Za Parafian

12,30  W intencji dzieci I Komunijnych i ich Rodzin

18,00  ++ Jan i Agnieszka Lebda, Irena córka

Poniedziałek

18,00  + ks. Andrzej Kamiński – z okazji Imienin (od Róży Kobiet

           z Zesławic)

Wtorek

18,00  + Barbara Uchwat

Środa

18,00  Dziękczynna

Czwartek

18,00  ++ Teofila Witek (15 r.), Władysław mąż

Piątek  

18,00  Zbiorowa za zmarłych

– ++ Władysław, Marianna, Michał, Zofia i Piotr Bzowscy

– + Józef Hołda (od Dariusza Schabowskiego)

– + Władysław Wróbel (od syna Stefana)

– + Genowefa Żychowska (od Krystyny Łabęckiej)                      

– + Mieczysław Broś (od Anny i Antoniego Szczupak)

– + Józef Łagosz (od Katarzyny i Maksymiliana Szot z córką)

Sobota 

18,00  ++ Stanisława i Feliks Bochenek, ++ z rodziny Machników

           i Bochenków i Danuta Bochenek (od syna Marka z rodziną)

VI Niedziela Wielkanocna

  7,30  + Władysława Margul (9 r. śm.)

  9,00  Zbiorowa za zmarłych

– + Józef Hołda (od Sylwi Kwiatek z rodziną))

– + Władysław Wróbel (od syna Stefana)

– + Genowefa Żychowska (od syna Roberta z synem Dominikiem)                      

– + Mieczysław Broś (od Marii i Józefa Bochenek z rodziną)

– + Józef Łagosz (od siostry Weroniki z Tropia)

– + Danuta Bochenek (od córki Pauli z rodziną)

11,00  Za Parafian

18,00  W 5 rocznicę święceń kapłańskich – o zdrowie, bł. Boże

           i wytrwałość w powołaniu dla ks. Mateusza

 

Msze Święte

Msze Św. w niedziele i święta

sobota 18:00 17:00 (X-III)
9:00 11:00 18:00

Msze Św. w święta robocze

8:00 (17:00) 18:00

Msze Św. w dni powszednie

poniedziałek, środa – 8:00 (IV środa – wieczorem)
wtorek, czwartek, piątek, sobota – 18:00 17:00 (X-III)
V, VI – codziennie o 18:00
X i Adwent – codziennie o 17:00

Nabożeństwa

I czwartek miesiąca – „Godzina Święta”

I piątek miesiąca – do Najświętszego Serca Pana Jezusa

I sobota miesiąca – do Serca NMP i w intencji rodzin oczekujących potomstwa

II piątek miesiąca – wypominki, różaniec i Msza św. za zmarłych

III piątek miesiąca – do Miłosierdzia Bożego

IV środa miesiąca – do NMP Nieustającej Pomocy

Droga Krzyżowa – piątki Wielkiego Postu – 17:00 18:00 (IV)

Gorzkie Żale – niedziele Wielkiego Postu – 17:15

Nabożeństwo majowe – po Mszy św. o 18:00 (w niedziele i święta o 17:30)

Nabożeństwo czerwcowe – po Mszy św. o 18:00 (w niedziele i święta o 17:30)

Różaniec w październiku – po Mszy św. o 17:00 (w niedziele o 17:30)

Roraty – Adwent – 17:00

Spowiedź Święta

Codziennie przed każdą Mszą św.

I piątek miesiąca – dwie godz. przed Mszą św.