Kantorowice 25 II 2024

I Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiejsza niedziela nazywana jest Niedzielą Ad gentes i jest poświęcona modlitwie za misje i misjonarzy.

W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

I czwartek po Mszy św. „Godzina Święta” – dziękczynna adoracja Najświętszego Sakramentu za dar Eucharystii i kapłaństwa.

I piątek odwiedziny chorych i starszych w domach od godz. 9,00. Po południu spowiedź święta od 16,00. O godz.17,00 Droga Krzyżowa. Następnie Msza św., nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i spotkanie do bierzmowania.

I sobotę po Mszy św. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z modlitwami w intencji rodzin oczekujących na narodziny dziecka.

W niedzielę po Mszy św. o 9,00 zmiana tajemnic różańcowych.

Od dzisiaj rozprowadzamy Baranki wielkanocne Caritasu z myślą o wsparciu dla najbiedniejszych, w cenie nie mniej niż 8 zł. Mamy do rozprowadzenia 100 baranków.

W ubiegłą niedzielę na prace inwestycyjne przy Parafii na tacę złożyliście 1040 zł 3 gr, a w 26 kopertach 2370 zł. Wszystkim za dar serca i ofiarność Wielkie Bóg zapłać!

        Bardzo dziękuję rodzinie Szewczyków, Bogaczów i Więcków z ul. Zakole za troskę o czystość kościoła. Proszę następne rodziny.

        We wtorek o godz. 12,30 w naszym kościele odbędzie się pogrzeb śp. Janiny Magiera z ul. Zakole, wdowy po śp. Adolfie. Przeżyła 83 lata. Różaniec o 12,00.