Kantorowice 16 VI 2024

XI Niedziela Zwykła

Jutro św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

W czwartek bł. Władysława Bukowińskiego, kapłana.

        W czwartek na godz.18,00 zapraszam na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego dzieci, młodzież i ich rodziców. Wcześniej, od 17,00 okazja do spowiedzi świętej.

        W piątek św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

Podczas nabożeństwa czerwcowego również Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, bo jest to trzeci piątek miesiąca.

W niedzielę obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.

       Dziękuję rodzinie Tomczyków i Gruszczaków z ul. Kantorowickiej za cotygodniowe porządki w kościele. Proszę następne rodziny, którym leży na sercu troska o Dom Boży.

       Bardzo dziękuję rodzinie z Kantorowic z ul. Zakole za ufundowanie na ołtarz nowego pulpity pod mszał. Koszt tego to 3 300 zł. Bóg zapłać!

       Stowarzyszenie Sympatyków Zesławic i Okolicy „Bez Granic”, Rada i Zarząd Dzielnicy XVII, Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej – PAL zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę 22 czerwca na godz. 16,00 na XII Piknik „Zesławickie ogrody” czyli „Zasadź się na zdrowie”.

W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, a od godz. 19,00 zabawa taneczna przy akompaniamencie zespołu muzycznego. Wszystkie szczegóły są na plakatach.

Organizatorzy proszą o nie parkowanie samochodów w miejscu organizacji pikniku w sobotę od rana.